Özel Arama

18 Mayıs 2010 Salı

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklal ve cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Ey yükselen yeni nesil! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu sonsuza kadar yaşatacak olan sizlersiniz. Türk gençliği amaca, bizim yüksek ülkümüze, durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

5 yorum:

ZUHAL dedi ki...

Selamm.Sabah babam ve ablamları Kayseri'ye uğurladık.
Ben de gitmek istedim ama mümkün olmadı.Bu arada Tüm gençlerimizin Gençlik ve spot bayramını kutluyorum. Sevgiyle kal canım arkadaşım.

ZUHAL dedi ki...

Selamm.Sabah babam ve ablamları Kayseri'ye uğurladık.
Ben de gitmek istedim ama mümkün olmadı.Bu arada Tüm gençlerimizin Gençlik ve spot bayramını kutluyorum. Sevgiyle kal canım arkadaşım.

nurşen dedi ki...

Sevgili arkadaşlarım,blogcanlarım Blogkulübü'nde 15 gün sürecek olan Yemekteyiz etkinliği başlıyor, etkinlikte evsahipliğini ben ( http://nursen-yemek.blogspot.com/ ) yapacağım.Konuklara ikram edeceğimiz yemekler sizin elemeğiniz olacak.Yemek tariflerinizi 'Blog Kulübü Yemekteyiz etkinliğine' göndererek kendi sitenizde yayınlayıp,bana haber vererek etkinliğimize katılabilirsiniz.Bende yemek tariflerinizi resimleri + sitenizin linkiyle benim bloğumda, bir menü oluştuğunda yemeklerinizin resimleri + sitenizin linkiyle Blog Kulübünde yayınlayacağım.Yemek tarifleri 6 kategoriden oluşacak,isterseniz sadece bir kategoriye,isterseniz bütün kategorilere tarif gönderebilirsiniz. Yemek tarifleri için kategoriler şöyle ;
1) ÇORBA
2) APERATİF
3) SALATA
4) ANA YEMEK
5) ZEYTİNYAĞLI
6) TATLI
Bu devatiyeyi okuyan bütün blogcanlarımı etkinliğe davet ediyorum

Huriye dedi ki...

Arkadasim güzel yorumun için tesekkürler,sevgilerimi biraktim.

ŞÜKRAN dedi ki...

Sevgili arkadaşım günaydın, Benimde tek umudum bu gençlik diyorum ama gençlerin haline bakıyorum içim sızlıyor..Gençliğin ne güvenebileceği bir gelecek ne de umutları kaldı gibi görünüyor .. Bende yine de umudumu kırmıyorum.. Sana bu güzel yazından ve hassasiyetinden dolayı sevgilerimi bırakıyorum..Görüşmek üzere..